• reklamevreni.mail.com.tr

Web Site Tasarım

4 adımda web sitesi nasıl kurulur

Bu yazının devamında etkili bir web sitesi kurmak için ulaşılabilir hedefler belirlemekten, hem ziyaretçilerin hem arama motorlarının seveceği içerik bakımından zengin bir web sitesi oluşturmaya kadar bilmeniz gereken her şeyi ele alacağız. Online satış yapmak için bilmeniz gerekenlere göz atacağız. Web sitenizin hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olacak araçlar sunacağız. Ayrıca, web sitenizin maksimum kapasitede çalışmasını sağlamanın ipuçlarını vereceğiz.

1. Web sitenizi planlayın.
2. Web sitenizin tasarımını yapın – kendiniz mi yapacaksınız başkasına mı yaptıracaksınız?
3. Harika içerikler üretin.
4. SEO ile görünür olun.

Artık bir web sitesi nasıl kurulur sorusunun cevabını merak ettiğinize göre biz de başarılı olmanıza yardımcı olmak için buradayız. Hazır mısınız? Hadi başlayalım.

web sitesi nasıl kurulur başlangıç

1.Web sitenizi planlayın

Web sitesi nasıl kurulur konusunun detaylarına girmeden önce, başarıya ulaşmak için bir plan yapmalısınız. Hâlihazırda fiziksel bir mağazanız olsa bile, işletmenizi internete taşımak biraz öngörü gerektirir.

Somut hedefler belirleyin

Online dünyaya adım atmak istiyorsanız öncelikle amacınızı tanımlamanız gerek. “İnternette satış yapmak istiyorum” ya da “Bir web sitesi istiyorum” demek yeterli değil. Onun yerine kendinize şu soruyu sorun: “Web sitemin işletmem için ne yapmasını istiyorum?” Belki de hedefiniz gelir sağlamak ya da aylık ziyaretçi çekmektir. Hangi ölçümü seçerseniz seçin, genel olarak markanızla uyumlu olduğundan emin olun.